זוגיות בריאה מתחילה בראש

זוגיות בריאה מתחילה בראש

אם תרצה לפתח זוגיות בריאה וטובה עם הזולת עליך ראשית לפתח מערכת יחסים ראויה ומכבדת על עצמך.הקלישאה אומרת כי אדם שאין לו זוגיות טובה צריך להתחיל כמובן מהאהבה שלו לעצמו.

האדם חסר זוגיות לא אימן את המערכת שלו להרגיש את התחושה של להיות אהוב ונאהב ולכן האנרגיה הזו פחות שולטת בחייו.

אבל איך ילמד אדם לאהוב את עצמו? מהי התחושה של אהבה עצמית, איך מתנהג אדם שאוהב את עצמו ומחובר לנשמתו?

אם תרצה לפתח זוגיות בריאה עם הזולת עליך ראשית לפתח מערכת יחסים ראויה ומכבדת על עצמך

בשלב ראשון צריך המעוניין לדמיין את הזוגיות המוצלחת עבורו בפרטי פרטים.מה חשוב לכם בזוגיות כזאת ? איך תרגיש תחושה כזאת של ביחד ? איך תראו כשתלכו יד ביד עם בן הזוג או בת הזוג שלכם?מה אם תריבו? מה יקרה אז? בשלב הזה אתם מתחילים ללמד את הגוף לחשוב אחרת. לא בדידות אלא ביחד יציב איתן שגורם לכם לתחושה טובה. איך מרגישה התחושה הזאת? אני שוב מדגישה, המטרה של האימון זה לא למצוא את הזוגיות המושלמת עבורכם. המטרה היא לאמן את המערכת שלכם למצב שהיא תדע איך זה מרגיש ואז התדר שתאשרו להכנס יהיה תדר של זוגיות בריאה ונעימה. אתם מאמנים את הגוף להיות רגוע ושלו כאשר זה יגיע.אתם מאמנים את הגוף לדעת איך זה מרגיש ומשנים את הקשרים אצלכם במוח. אתם הופכים להיות מגנט לזוגיות מוצלחת ושזו תגיע תהיו מספיק יציבים מבחינה אנרגטית להכיל אותה ולא להיבהל ולברוח.

אדם שאין לו זוגיות בריאה צריך להתחיל כמובן מפיתוח האהבה שלו אל עצמו

חשוב לזכור שהדבר החשוב בזוגיות מוצלחת הוא לא רק למצוא את האדם המושלם עבורכם(אם יש דבר כזה) אלה לדעת איך להחזיק את זה מבחינה אנרגטית.חשוב שתחצו את נהר השינוי כדי שהמערכת שלכם תלמד להרגיש את השינוי ולאפשר לזוגיות בריאה מוצלחת להכנס לחייכם.

לאט לאט עם הזמן ,תתחיל תחושת הביחד להיות מוכרת לגוף . שימו לב אם יש לכם מחשבות מעכבות לגבי זוגיות ביום יום כגון״ זה יכול לכאוב״, ״עדיף לי להיות לבד״ ,״בטוח להיות לבד״ וכו.

כאשר מגיעה מחשבה כזו , עצרו ורשמו אותה ואז תמשיכו לשים לב כדי להתחיל להכיר את דפוסי המחשבה שלכם בצורה עמוקה יותר. המחשבות שלכם על זוגיות זה מה שעוצר אתכם מלמצוא ולבנות זוגיות בריאה ומוצלחת. אחרי שתכירו את המחשבות יהיה יותר קל לזהות אותן שהן מגיעות. כל פעם שהן מגיעות , שינוי אווירה מהיר הוא הכרחי כמו תוכנית , שיר שאתם אוהבים או הכנסת מחשבה אחרת במקום המחשבה המעכבת שמונעת מכם אושר. זכרו רק משמעת גבוהה ואי התמכרות לקיים יוציא אתכם מהסיפור הקודם. גם הליכה ברגל או כל אימון אחר יכול לשחרר את המחשבה . ככל שלא תתנו למחשבות לשלוט בכם ותרימו את עצמכם מהר יותר כך הסיכויים להתחיל בהחלפת מחשבות ותכנות אחר של המערכת שלכם הוא ודאי ,ואתם קרובים יותר לתוצאה הרצויה עבורכם.

לאט לאט עם הזמן והתרגול ,תתחיל תחושת הביחד להיות מוכרת לגוף והזדמנויות מענינות יכנסו למעגל חייכם.

עכשיו נשאר לקבל את ההווה שלכם ולראות את יתרונותיו עבורכם, הזמן הזה שלכם עם עצמכם מאפשר הכירות יותר אינטימית שלכם עם עצמכם והדברים קורים בזמן הנכון עבורכם. מה ששידרתם זה מה שקיבלתם.רשמו במחברת את כל היתרונות שיש לכם ואיך השהות שלכם עם עצמכם תרמה למי שאתם היום. מה למדתם ולמה זה טוב ביותר עבורכם.

אם תבצעו את כל השלבים בשלמות בין הזוג שלכם בדרך אליכם כי שיניתם תדר פנימי ואתם מאפשרים לדומה אליכם להגיע אליכם ללא מאמץ. בגלל שאתם מבינים את יתרונות הלבד כמה זמן שיקח לבןֿ או בת זוג המיוחל להגיע לא יוריד אתכם אנרגטית כי הכל בזמנו, לטובה עבורכם.

כמובן, כאשר המיוחל יגיע, לא לשכוח לחגוג את האירוע. לשלוח לי מייל מפורט עם התהליך שעברתם ולהודות לעצמכם שהצלחתם במשימה המרשימה הזאת.

יש דבר שמתי לב אליו עם השנים. מצאתי שאנשים שיש להם תירוצים תמיד יצליחו פחות ממה שהם יכולים. אלה שמתלוננים על חיים ומסתכלים על החיים מלמטה , לא יעזור כמה כישרוניים הם יהיו תמיד החיים יתנו להם אירועים די קטסטרופאליים כדי להתלונן עליהם כי זה מה שהמערכת שלהם מכירה ויודעת לעשות כל כך טוב.

לסיכום, זוגיות בריאה מתחיל מהראש. אם תשדכו מחשבות שתומכות במערכת יחסים יציבה,בריאה ואוהבת , היא תגיע. אם המחשבות המצויות בראשכם אומרות שמערכות יחסים הן מפחידות ומסוכנות, ימשכו לחייכם אנשים מסוכנים,ומערכת היחסים שכם תצדיק את האמונה. כל אדם, לא משנה מה ראה בילדותו, אם ידע לבנות בתוכו תחושה של שלווה מול מערכת יחסים בונה ואוהבת , יוכל להנות ממנה ולהכניסה למעגל חייו. זה לא מזל , זה שידור מחשבות בלתי פוסק שגורם לחיים להראות בצורה זו או אחרת.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp