כרטיסיות#2

סדנה לחשיבה חיובית

מהי סדנה לחשיבה חיובית?

סדנה לחשיבה חיובית היא סדנה שמעצבת דפוסי חשיבה חיוביים, כדי לגרום לחיים יותר נעימים, רכים ופרודוקטיביים. סדנה זו מראה כלים פרקטיים, ונותנת תרגילים יומיים. הסדנה מסבירה צעד אחר צעד מדוע כדאי כדאי לדבוק בדפוסי חשיבה חיוביים, איך חשיבה זו משפיעה על הגוף, איזה תרגילים כדאי לעשות ומה זה יגרום לכם להרגיש. 

בסדנה זו יובהרו ההטבות בשינוי דפוסים לחיוביים, וכל משתתף יתחיל לראות את אתגרי חייו כחברים ולא כבעיות. הסדנה תיתן כלים להתמודדות עם אתגרי החיים, תגרום לכם לראות את החיים באור אחר ואף תגרום לראיה שונה במקצת של המציאות. חשוב לזכור שאין כאן תיקון שלכם. אתם מעבירים את עצמכם, בבחירה מוחלטת שדרוג שיאפשר לכם לראות את החיים האופן קליל יותר. 

למי מתאימה הסדנה ?

הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים ולהתחיל לקחת אחריות מלאה על חייו ודפוסי החשיבה שלו. להכיר את עצמו לעומק ולהתפתח. התפתחות אישית מתחילה מהיכרות איכותית שלנו עם עצמנו ודפוסי החשיבה שלנו. ומטרת הסדנה היא היכרות עמוקה ושינוי דפוסי חשיבה לחיוביים. ראייה אוטומטית של חצי כוס המלאה וקבלה של האמונה״ הכל קורה לטובתי, אני לעולם לא קורבן״ היא הישג משמעותי של סדנה זו.

הדבר החשוב לזכור, שאני אינני מתקנת איש. אני לא עושה שום דבר. כל מה שקורה בסדנה קורה בזכות התרגול שלכם. כמה שלא אסביר, וכמה שלא אשכנע אם לא תתרגלו, ותרגישו את זה על גופכם, לא יקרה כלום בנפשכם. הרצון הגדול שלי שתבינו פחות תרגישו יותר. תרגישו את השינוי, תרגישו את השמחה בוקעת מבפנים ופשוט לא תדעו למה אתם מרגישים את זה. אם זה המשפט שתגידו לי ולעצמכם, זה תהיה הצלחה אדירה של הקורס.

למה כדאי להשתתף בסדנה לחשיבה חיובית? 

מחקרים מוכיחים שאימוץ של דפוסי חשיבה חיוביים, גורמים לתוחלת חיים גדולה יותר, פרודוקטיביות בעבודה והפחתה של דיכאונות ומצבים נפשיים. כמו כן מדובר במחקר על מחלות לב מופחתות בעקבות אימוץ גישה אופטימית לחיים, ואורח חיים בריא יותר ברמות שונות. 

מה כוללים מפגשי הסדנה ? 

בתוכנית זו קיימים 12 מפגשים אונליין (מוקלטים מראש), 12 מדיטציות מותאמות ומחברת קורס שמנצחת על כל האירוע. כל מפגש אחראי על תחום אחר שיכול לגרום לאימוץ דפוסי חשיבה חיוביים ולחשוף חלקים חבויים באישיותכם שרוצים לצאת לאור. התוכנית היא בעיקרה אונליין.

מדי שבוע ניתן הסבר ושאלה בווידאו שבועי ועל המשתתפים לענות על השאלה במחברת, לתרגל את המדיטציה היומית במשך שבוע שלם, ולהסכים להתחיל לראות את הטוב בחיים. מחברת הקורס מגיעה אליכם הביתה והיא מסבירה את כל מה שצריך לעשות בצורה מפורטת. בסופו של הקורס על המשתתפים למלא גרף בהתאם למדדים שאותם מילאו במשך 12 השבועות ולשלוח אליי, מנחת הקורס. 

הגרף יאפר לי לראות את מצב ההתקדמות של המשתתפים בקורס ובסיומו, תתקיים שיחה פרטנית עם כל משתתף כחלק מעלות הקורס. השיחה תתקיים בטלפון או בזום והיא תערוך משך של חצי שעה. בשיחה הזו יינתנו הנחיות מפורטות לכל משתתף לגבי כיוון התקדמות עבורו. התוכנית היא חדשנית , מעניינת ואפקטיבית ביותר לכל מי שמוכן לשחרר דפוסים קיימים ולראות את החיים מזווית קצת אחרת.

סדנה זו היא הסדנה הראשונה מתוך סדרה של 3 סדנאות שמטרתן לחשוף חלקים חבויים ולהעצים את המשתתפים. הייחוד הגדול בסדנה זו הוא התרגול המתמשך והיומיומי, בשעות קריטיות ביום, ויכולת עבודה עמוקה ורציפה במחיר אטרקטיבי. הקורס מתקיים בשעות הנוחות לכם עקב היותו מוקלט מראש. האנשים שיבחרו להתחיל את הקורס, עם התמדה ועקביות, יוכלו להרגיש את ההבדל לאחר 3 שבועות של תרגול בקורס. 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp