רוצים לעשות שינוי בחיים בדרך קלה? שנו את המחשבות

רוצים לעשות שינוי בחיים בדרך קלה? שנו את המחשבות

כדי לעשות שינוי בחיים בדרך קלה ולהשיג את המציאות שתרצו,עליכם להכניס למערך האמונות שלכם את המחשבות והאמונות שיתמכו בכם ויגרמו למציאות שתחפצו להיות אפשרית. למחוק כל מחשבה שלא מקדמת אתכם בתהליך של להפוך להיות מה שאנחנו רוצים להיות ולמלא את מערך המחשבות שלכם ביכולת להיות מי שתבחרו להיות.

המחשבות שלנו גורמות לגוף שלנו להגיב בצורה שהוא משדר תדר מאוד מסויים.בהתאם לתדר שאתם משדרים מציאות חייכם תראה כך או כך.זה אינו גורל משמים. זה מהלך של שידור תדר שמביא למציאות זאת או אחרת. כדי לעשות שינוי בדרך קלה כל שעליכם להכיר את התדר שאתם משדרים ולהתאים אותו לרצונות שלכם.

כדי לעשות שינוי בחיים בדרך קלה ולהשיג את הדבר שתחפצו עליכם להכניס למערך האמונות שלכם שזה אפשרי

אשמח לתת דוגמא על כסף, שהוא נושא שרבים מתענינים בו.יש את האמרה או האמונה ״כסף מושך כסף״ איך זה בעצם קורה?

האדם העשיר לצורך העיניין משדר תדר של ״אין לי מה לפחד מהכסף כי אני יודע להשיג אותו בשפע״ או לדוגמה ״אני יודע איך להשיג כסף״. ״לא מסובך לייצר הרבה כסף״. כאשר השדר הזה משודר מהגוף שלנו החוצה ע״י המחשבות, או השפה בה אנחנו משתמשים ,אנחנו מושכים תדר דומה ומביאים אדם או הזדמנות עם תדר דומה לחיינו.

אתם בוודאי שואלים מה עם סיפורי הסינדרלות של אישה עשירה שהתחתנה עם רוכל עני  או איש עשיר שמתחתן עם בחורה פשוטה נטולת ממון ועל זה אענה כי המחשבות הללו לא היו מאוד דומיננטיות בבחירת הקשר. היו שם מחשבות דומיננטיות אחרות ולא אלו שהכריעו את הבחירה.

נראה כי אין לנו שליטה על מחשבותינו אך אם בכל פעם שתגיע לפתח דלתינו מחשבה שחוסמת אותנו ומורידה אותנו ונצליח לסלקה אבל ללא מלחמה אלא ברוגע (נדע שהיא רק מחשבה ושאין לה כח עלינו אם אנחנו לא מאמינים לה) לא נסחף לתוך סיפור חיינו ולא נאמין לסיפור כאילו הוא האמת היחידה שקיימת, נצליח כל יום צעד אחר צעד למגר את המחשבות הללו ולהיות יותר חזקים מבפנים מהמציאות החיצונית. זה הרגע בו אנחנו הופכים לבוראים של חיינו.

המחשבות שלנו גורמות לגוף שלנו להגיב בצורה שהוא משדר תדר מאוד מסויים.בהתאם לתדר שאתם משדרים מציאות חייכם תראה כך או כך

זה השלב שדורש הכי הרבה כח,תרגול והתמדה. אבל אני מבטיחה,ברגע שמצליחים לעבור את המסוכה הזאת,לא תהיה אף מסוכה שתעמוד בדרככם. זה יהיה ניצחון בולט על החיים. אני חזק יותר מכל מציאות חיצונית ובכוחי להחליט איזה מחשבות נכנסות ואילו עפות או נשארות בחוץ. אני בוחר לנווט את הדרך שלי בצורה זאת או אחרת. הבחירה בדרך זאת או אחרת היא שלי ויש לי אחריות מוחלטת על התגובות שלי .לצורך שלב זה צריך רמת מודעות גבוהה למחשבות. יש לנו אחריות על מה שקורה לנו. לא אשמה כי אם אחריות.

התבוננתי ברבות השנים במחשבות שאנשים כתבו לי ועל הקשר בין המחשבה לבעיה וגיליתי שיש לנו אחריות גדולה על חיינו במובן המחשבתי. הפחד שממנו אנחנו חוששים הכי הרבה,ידפוק על דלתינו אם לא נשנה את מערך המחשבות שלנו.

כדי לעשות שינוי בקלות ולהשיג את מה שנרצה בחיים עלינו לשלוט בצורה מוחלטת במערך המחשבות שלנו

רבים מכם בטח אומרים איך ניתן לשנות מחשבות שמציאות חיינו כל כך בעייתית כגון בעיות פרנסה או יותר מכך אפילו בעיות בריאות שלכם או של אחד מילדכם. ובכן כל עוד ימשך התהליך המחשבתי שהביא לבעיה, תמשיך הבעיה לחיות בראשכם ובגופכם. כל עוד יפסק התהליך המחשבתי שזרע את זרע האתגר, לבעיה כבר לא יהיו שורשים.נתקלתי אפילו בחוקר שטוען שברגע שישתנו מחשבותיך בצורה מוחלטת לא תהיה אותו אדם ואז המחלה תשאר אצל האני הישן שלי, והאני החדש יהיה בריא מהמחלה כי לא מדובר באותו אדם יותר(גו דיספנזה , אני מאוד ממליצה לקרוא את ספריו ).

אמונה זה מחשבה שנתקעה, כלומר מחשבה שחוזרת שוב ושוב.מלאו את עצמכם באמונות ומחשבות שמקדמות אתכם למקום שתרצו להגיע

לסיכום,כדי לעשות שינוי בקלות ולהשיג את מה שנרצה בחיים עלינו לשלוט בצורה מוחלטת במערך המחשבות שלנו. זה מתחיל בשפה שבה אנו משתמשים וממשיך בכל מחשבה שמזדחלת למוחינו. אם נפסיק להאמין לכל דבר שעובר לנו בראש, ונבחר להאמין רק בדברים שמקדמים אותנו, נעבור עוד מסוכה בדרך של להיות מי שאנו רוצים להיות ונזמן את המציאות הרלוונטית והנחשקת בעיניניו.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp