אימון אישי

מה הוא אימון אישי?

אימון אישי זה אימון שמטרתו להעצים את המתאמן ולחבר אותו לכוחותיו שלו.
מטרתו של האימון האישי הוא לפתח את יכולת ראיית המציאות שתשרת  ותגרום למתאמן לקחת אחריות מלאה על חייו. מטרתו של האימון הוא ללעזור למתאמן להתחבר למוקדי הכח של עצמו.

מה תפקידה של מאמנת אישית?

התפקיד העיקרי שלי זה לאפשר לך לראות את נקודות החוזקה שלך, את הערכים שלך, ולחבר אותך לאהבות שלך , לקריירה החלומית שלך ולבן זוג שישמח אותך.תפקיד המאמן הוא לחבר אותך לשלם שבך ולעזור לך להוציא את המירב מעצמך ע״י שאילת שאלות מדוייקות שאפשרו לך לראות את העוצמות בך.לאפשר הגשמה,לאפשר גילוי עצמי וחקירה פנימית,לעורר מחשבה,להציף מוטיבציה,להקשיב לשאול לאתגר ולהעצים. לקבל את המתאמן כמו שהוא ללא שיפוטיות.להאמין שהמתאמן מסוגל,להתיחס בחום ובאמפטיה,להשפיע על המתאמן לקחת אחריות על חייו ובחירותיו.

מה כוללות הסדנאות אימון אישי לחיים?

הסדנאות הן סדנאות העצמה אישית שנועדו לחשוף חלקים חבואים שנמצאים אצלך בפנים ורוצים לצאת החוצה ולבקוע מתוכך ולהאיר את עצמך ואת לעולם סביבך.

התוכנית היא תוכנית אונליין פרקטית המלווה ב-12 שאלות ל-12 שבועות. מטרתה לגרום לך להכיר את עצמך לעומק הסדנאות מלוות במדיטציות דמיון מודרך שתומכות בתוכן העבודה הפרונטלית וכן 12 שיעורים פרונטלים שעוזרים בתרגול.

שיטת העבודה

עבודת ניקיון

כשהגוף רגוע ושקט מתחילה עבודת ניקיון עמוקה ,והטענת תוכנות שתורמות למערכת להרגע ולהתחזק.

תוצאות מהירות

השיטה היא עמוקה מחד אך מהירה מאידך ומאפשרת עבודה קצרת טווח תוך קבלת תוצאות מהירות ומרגשות.

זיהוי אמונות מעכבות

ישנן אמונות מעכבות שגורמות לנו לא להגיע למקום שנרצה להגיע אליו. ע״י זיהוי האמונות, נוכל להפסיק לנוע באוטומט ולגרום לחיים להיות יותר פשוטים עבורינו.

טכניקות עבודה

דמיון מודרך, מדיטציה מודרכת, חשיבה חיובית, כלים לשיפור מוטיבציה, כלים לשיפור ביטחון עצמי, כלים להורדת חרדות ומחשבות שליליות

יתרונות אימון אישי

01

שיפור ביטחון עצמי

02

הרגעת הגוף והמחשבות

03

מציאת חוזקותיך וערכיך

04

ניקוי מחשבות שליליות