סדנאות והרצאות להתפתחות אישית

במסגרת הצורך להתפתח ולהכיר את עצמנו לעומק נוצרה עם השנים סדרה של הרצאות וסדנאות לאירגונים וכן לפרטיים. ניתן להזמין הרצאה בודדת ,קורס או מיני קורס. אחד הדברים המעניינים ביותר בהתפתחות אישית היא שההשקעה בעצמנו נכונה לכל אדם , בכל גיל ובכל סטטוס. 

ההרצאות הן חוויתיות , מלוות בתרגילים ומדיטציות ומותאמים לארגון או לקבוצה שמזמינה אותן. 

פירוט ההרצאות להתפתחות אישית שניתן להזמין :

  • התפתחות אישית ומימוש הפוטנציאל
  • חשיבה חיובית, למה זה כדאי לך ? 
  • דמיון מודרך ויתרונותיו לגוף ולתודעה
  • תקשורת עם תת המודע. 
  • איך מגשרים על הפער בין המצוי לרצוי מבחינה תחושתית 
  • מוטיבציה פנימית ומוטיבציה חיצונית
  • אנשים שונים , תקשורת שונה- סוגי טיפוסים ואיך כדאי לדבר איתם 
  • מדיטציות מודרכות ככלי להרגיע את הגוף
  • סדנת שפע – מהי תודעת שפע ואיך מייצרים אותה. 
  • ביטחון עצמי ככלי לחיים טובים ומספקים

יתרונות הרצאות להתפתחות אישית 

אוסף ההרצאות הללו יתנו מטריה של אינפורמציה שתעזור לאדם לעשות שינוי בחייו. חשוב לזכור שידע קוגניטיבי לבדו לא גורם לשינוי. בסופו של יום מה שגורם לשינוי זה תכנות של תת המודע ע״י תרגול וחזרתיות. ההרצאות יוכלו ללמד את העקרונות החשובים שיעזרו ביצירת המוטיבציה ליצירת השינוי. בסוף, כדי להפוך ידע להרגל צריך לתרגל. התרגול הוא האלמנט הקריטי אותו צריך לאמץ כדי לצרוב את הנתונים בתת המודע ולהופכם להרגל אוטומטי שיעבוד בשבילכם. 

מי מזמין את ההרצאות להתפתחות אישית?

אם מדובר בארגונים או בהתכנסויות פרטיות כגון חוגי בית ומסיבת בנות, ניתן לשנות את התכנים בהתאם לקהל. קהל צעיר יותר יגרור יותר עבודה עם טכנולוגיה ומשחקים בעוד שקהל מבוגר יותר יעדיף התייחסות אחרת. 

למה זה כדאי לשמוע הרצאה בנושא התפתחות אישית ?

בסופו של יום כל אדם חי בתוך עצמו ומחשבותיו. ככל שישכיל אדם לפתח את עצמו ולחיות עם עצמו טוב יותר, כך יהפכו חייו למהנים יותר ומלאי משמעות .

גם אם נתעלם מעצמנו, נהיה שקועים בעבודה או בגידול הילדים ונשכח את מי שאנחנו, יגיעו אירועי חיים שיזכירו לנו להכיר את עצמנו. אם יש משהו שאי אפשר לחמוק ממנו הוא האני הזה, שיושב בגוף שלכם , שומע את המחשבות שלכם ומגיב לכל הרגשות שלכם. 

אם הייתי יכולה להגדיר מהי שמחה אמיתית,אושר או משמעות, בראייתי היא היכולת להכיר את עצמנו ולהבין לעומק את הצד הרגשי שלנו ולהבין שאנחנו טובים כמו שאנחנו. בעיניי זאת התפתחות אישית . ההבנה שמי שאנחנו זה טוב וראוי ותמיד טוב להשתפר אבל כמו שאנחנו , זה נפלא. 

למה כדאי להזמין לעובדים שלך הרצאות להתפתחות אישית? 

עובד טוב זה עובד מרוצה, עובד שחייו מלאי הגשמה וסיפוק. ככל שהעובד יכיר את עצמו יותר , יתפתח יותר ויהיה שלם ורגוע יותר , כך עבודתו תהיה פרודוקטיבית יותר, ויעילה יותר. העבודה על התפתחותו האישית של עובד היא הבסיס ליצירת עובד מרוצה. מחקרים מוכיחים שאנשים מרוצים ושמחים יותר עובדים טוב יותר, מהר יותר ועושים מעבר למבוקש מהם. מסתכלים על העבודה כשליחות ולא רק כמקור לפרנסה.