מדיטציה לחשיבה חיובית

סדנאות התפתחות אישית

סדנא להתפתחות אישית

התפתחות אישית זה אחד מהדברים הפשוטים ביותר שאת יכולה לעשות כדי לחיות חיים טובים מלאי משמעות. בלי להכיר את עצמך לעומק, לדעת מהם יתרונותיך ומה המטרה שתרצי להשיג תמיד תרגישי סוג של חלל פנימי או סוג של תחושה שאת רוצה לחזור הביתה.

כשתכירי לעומק מי את , את חוזקותיך, את הדברים שאת אוהבת במיוחד, את הערכים שלך , ואת האהבות שלך, תרגישי פתאום איזה מיכל פנימי שמתמלא לו וגורם לתחושה נעימה בגוף. פתאום תרגישי שהחיים מלאי משמעות ויש סיבה עמוקה יותר לכל החוויות שאנחנו חווים בחיים.

מהם היתרונות  של סדנא להתפתחות אישית?

הסדנה בהנחייתי היא סדנת אונליין שבה את בוחרת יום בשבוע למשך 20 דקות ומשקיעה בעצמך. בעיני אין דבר חשוב ודחוף מזה אבל איכשהו החיים חזקים יותר מהכל. תמיד יש ילד שזקוק לך, את עייפה, העבודה אינטנסיבית או שקורה משהו שמרחיק אותך מעצמך. אבל אם את קוראת מילים אלו משמע את זקוקה לשינוי. את מרגישה שהחיים הם הרבה מעבר והגיע הזמן , עם כל החשש שישנו, הגיע הזמן לעשות שינוי.

במסגרת הסדנה אנחנו לא נפגשות באופן פרונטלי או האונליין. אנחנו לא רואות אחת את השנייה אלא את משקיעה בעצמך ואני מנחה אותך במדיטציות איך התחושה להרגיש טוב עם עצמך, תחושה שלעיתים תהיה מורכבת ולא פשוטה. הסדנא בת 10 מפגשים עם עצמך. את פוגשת את עצמך בכל יום ראשון לדוגמא בשעה 21:00 אחרי שהבית כבר שקט, סיימת לעבוד, לארגן ואת פנויה לעצמך.

כדאי שתשימי ליום הזה תזכורת בטלפון שלא יתחמק מזיכרונך. האויבים הגדולים ביותר שלנו זה התירוצים והשכחה. כדי לדלג על המכשול הראשון תשימי תזכורת בטלפון לענות על שאלות ולעשות מדיטציה והירוצים: תבטיחי לעצמך שלא משנה מה קורה בחייך את מסיימת 10 מפגשים עם עצמך. גם אם עולים כאבים או תירוצים או קושי את ממשיכה עד שאת מסיימת.

המדיטציות המודרכות ירככו קצת את התחושות וימלאו אותך בתחושת שלווה פנימית וחיבור. את מקבלת מחברת עם כל השאלות, הגיגים , ומוקדי חוזק, ובלילות שומעת את המדיטציה המתאימה בהתחשב בשבוע בו את נמצאת.

מה עושים בסדנא?

בכל יום מסוים באותה שעה את פותחת את מחברת ״גלי את עצמך״ ועונה על שאלה אחת בלבד שקשורה רק אליך ולחיים שלך. השאלות יעלו לך הרהורים לגבי חייך ויגרמו לך להיכנס למקומות טובים עבורך. לאחר שתגמרי לענות על השאלה תוכלי להגיע לאגף המדיטציות המודרכות או לעשות את המדיטציה המודרכת בכוחות עצמך(כלומר ללא ליווי).

כל ערב בשבוע הקרוב מומלץ שתעשי מדיטציה מודרכת קצרה כלומר תנוחי על המיטה ותתני להדרכה שלי להעיף אותך למקומות שונים. בסדנה זו תגלי מהן חוזקותיך, ערכייך, האהבות שלך, האמונות שלך ,תגלי איך להתחבר לתחושה טובה ואפילו איך להתחבר לגוף. הרעיון הוא לא לתת לחיים למוסס לך את ההתפתחות. גם אם את מאוד עסוקה תמיד תלכי לישון בסוף אז פשוט לכי לישון עם מדיטציה מודרכת.

במשך שבוע תשמעי את המדיטציה ויגיעו לך כל מיני רעיונות אחרים. רשמי אותם במחברת. דרך אגב, תוכלי תמיד שתרצי לחזור על השאלות שוב ושוב ולראות איזה רגשות עולים ואיזה תחושות עולות לך בכל פעם מחדש. זה מדד מעניין להתפתחות. כל פעם אנחנו שונות, מרגישות אחרת וחושבות לגמרי אחרת על המציאות.

למי מתאימה הסדנא?

הסדנה מתאימה לכל אחת שרוצה להתפתח ולגלות את עצמה. הגיל, אמונות העבר והמחשבות לא משנות דבר. כל עוד תתאמני בעקביות ותכניסי את עצמך לסדר החשיבות שלך, הקסם יקרה. יום אחד תקומי בבוקר ותתחילי לחייך לעצמך. פתאום החיים כבר לא יהיו מאתגרים אלא מקום מרגש, אוהב שנעים לחיות בו.

מה אורך הסדנה ?

הסדנא נמשכת 10 שבועות, בהן את עונה על שאלה אחת פעם בשבוע ובמשך כל השבוע עושה את מדיטצית הדמיון המודרך המתאימה לשאלה אותה את עושה. בסוף הסדנה אשמח לשמוע ממך באימייל  על החוויה ,על התובנות, על רמת השמחה ועל הקשיים .כשתגיעי למפגש האחרון תתחילי כבר להרגיש אחרת. תכירי את עצמך יותר ותתחילי להבין לאן את רוצה לקחת את חייך, מה חשוב לך ומה היית שמחה לשחרר מחייך.

 

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp